menuordersearch
danapub.ir

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس
باتوجه به ارائه تخفیف در هنگام خرید کتاب، هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. از این رو مشتری می تواند از بین گزینه های ارسال از طریق پست، تیباکس و پیک موتوری یک گزینه را انتخاب کند.
نحوه محاسبه هزینه ارسال با پست و یا تیباکس، با توجه به وزن مرسوله و محل تحویل متفاوت خواهد بود که پس از تکمیل مراحل خرید، هزینه نمایش داده خواهد شد.
امکان ارسال از طریق پیک موتوری فقط در داخل شهر تهران میسر و هزینه آن بطور ثابت، 15.000 تومان است.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . درخواست کتاب های کمیابراهنمای خرید برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
تایید logo-samandehi
aparatinstagramtelegramfacebookgoogletwiter