menuordersearch
danapub.ir

درباره ما

(2)
(1)
درباره ما
انتشارات دانا در سال 1370 با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مدیریت عباس کاوند فعالیت خود را با انتشار کتاب زیست شناسی علوی آغاز کرد و تا به امروز در زمینه های کاری آموزشی، کمک آموزشی، روانشاسی و تربیتی 170 عنوان کتاب به چاپ رسانده است.
مدیران این نشر، از آغاز ارائه کتابهای علمی قوی از لحاظ متن، به روز و منطبق با کتب آموزشی  را سرلوحه خود قرار دادند.
این انتشارات سابقه همکاری با وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه ها(از جمله علم و صنعت و امیر کبیر)، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور، سازمان تربیت بدنی و اداره ادب و هنر شهرداری را در کارنامه خود دارد.
 
aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . درخواست کتاب های کمیابراهنمای خرید برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
تایید logo-samandehi
aparatinstagramtelegramfacebookgoogletwiter