عید امسال، کتاب عیدی بدهیم ,

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ شنبه
(0)
(0)
عید امسال، کتاب عیدی بدهیم
عید امسال، کتاب عیدی بدهیم
نوروز امسال، به دوستان خود کتاب هدیه دهید.
انتشارات دانا، به مناسبت سال نو، کتاب‌ « دُر سخن » هدیه و عیدی فرهنگی و نفیس را با تخفیف ویژه، در وبسایت خود عرضه می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید این کتاب به وبسایت انتشارات دانا به آدرس www.Danapub.ir مراجعه و با ثبت نام، از تخفیف ویژه برخوردار شوند.
گفتنی است این شرایط تا پایان نوروز 1396 برقرار است.
مجموعۀ دُر سخن شامل بیش از هزار نکتۀ قصار فلسفی و عرفانی از کلام فیلسوف عالیقدر، استاد دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی است که از خیل عظیم گفتارهای ایشان در محافل مختلف، تفسیر و گردآوری شده است. در ترتیب و تنظیم این دفتر، سعی شده حتی الامکان جملاتی که به لحاظ مفهومی با یکدیگر نزدیکی معنایی دارند، به صورت مرتبط و پیوسته قرار گیرند.
در ترتیب فصول نیز ابتدا جایگاه شناخت انسان (در باب انسان شناسی)، سپس نقش فلسفه و تفکر در ارتقای این جایگاه (گفتار فلسفی)، سپس عقل به عنوان خاستگاه تفکر (در مقام عقل) و در نهایت عرفان (گفتار عرفانی) که بازگشت به خود و انسان حقیقی  است، جمع اوری شد.
این مجموعه که با هدف اندیشه ورزی عمیق برای خوانندگان جمع شده، تقدیم می‌شود به دوستداران خرد، به ویژه استاد بزرگوار دکتر دینانی که به فلسفه حیات تازه ای بخشیدند و با ترویج عقلانیت و آشناسازی نسل نو در جامعه، حلاوت فلسفه را به مردم چشاندند.
برای اطلاعات بیشتر و خرید کتاب اینجا را کلیک کنید.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب