menuordersearch
danapub.ir

ارسال اثر به بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی

۱۳۹۵/۴/۲۸ دوشنبه
(1)
(0)
ارسال اثر به بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی
ارسال اثر به بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی
بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی با هدف بهره‌گیری هرچه بیشتر جامعه از اندیشه‌ها، آموخته‌ها و آثار دانشجویی و نیز تجلیل و ارج نهادن به کوشش‌های علمی دانشجویان نویسنده همزمان با بیست و چهارمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

دانشجویان علاقه‌مند بعد از ثبت‌نام در سامانه www.isba.ir می‌توانند آثار خود را در 6 گروه علوم‌پایه،‌ علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری،‌ فنّی و مهندسی،‌ علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم‌انسانی تا یکم شهریور‌ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

«اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، «اشتغال و کارآفرینی» و داوری آثار فارسی دانشجویان دیگر کشور‌ها به‌عنوان دومین دوره متوالی از بخش‌های ویژه بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی است.

شرایط پذیرش و داوری آثار به شرح زیر است:             
اثر منتشر شده دارای مشخصات عمومی کتاب و مجوز رسمی انتشار کتاب باشد،‌ ارسال دو جلد از کتاب، ضروری است، کتاب، باید در سال‌های 93 تا 95 منتشر شده باشد، کتاب الکترونیک می‌بایست دارای مجوز ارشاد و هولوگرام مربوط باشد،‌ ارسال کپی متن اصلی آثار ترجمه شده الزامی است، محدودیتی برای ارسال تعداد عناوین و موضوعات وجود ندارد، و آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد.

شرایط پدیدآورندگان آثار شامل موارد زیر است:
همزمانی دوره تحصیل دانشجویان با زمان چاپ و انتشار اثر ضروری است، شرکت در این فراخوان برای دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی بلامانع است،‌ به آثار برگزیده‌ای که توسط بیش از یک نفر تألیف یا ترجمه شده‌اند صرفاً یک جایزه تعلق خواهد گرفت، در این جشنواره از جوان‌ترین مؤلفان و مترجمان نیز قدردانی به عمل می‌آید، ناشران می‌توانند آثار دانشجویی خود را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند و از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته باشند قدردانی خواهد شد.

صاحبان اثر همزمان با ثبت‌نام در صورت تمایل، فایل الکترونیکی اثر را از طریق سامانه اینترنتی جشنواره و اثر را به همراه فرم ثبت‌نام از طریق پست به دبیر‌خانه ارسال کنند.

موسسه خانه کتاب، وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی را حمایت می‌کنند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیر‌خانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 72، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به شماره صندوق پستی:1163-13145 ارسال کنند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . درخواست کتاب های کمیابراهنمای خرید برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
تایید logo-samandehi
aparatinstagramtelegramfacebookgoogletwiter