menuordersearch
danapub.ir

خرید 2 میلیاردی ارشاد از ناشران

۱۳۹۵/۴/۱۲ شنبه
(0)
(0)
خرید 2 میلیاردی ارشاد از ناشران
خرید 2 میلیاردی ارشاد از ناشران
امیرمسعود شهرام‌نیا، قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به جزئیات خرید کتاب از ناشران در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران گفت: مبلغی که برای این کار در نظر گرفته شد، تقریباً مبلغ نصف اجاره غرفه‌داران است. در مورد غرفه‌های کوچک این مبلغ بیشتر است و به دیگر عبارت، درصد بیشتری از اجاره غرفه را تشکیل می‌دهد و برای غرفه‌های بزرگ این مبلغ کم‌تر در نظر گرفته شده است. سعی شد در این رابطه به ناشران کوچک‌تر توجه بیشتری شود.
وی از خرید تقریباً دو میلیارد تومانی کتاب از ناشران حاضر در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب خبر داد و یاداور شد: کار خرید را هم شورای خرید کتاب وزارت ارشاد با همان ملاک‌هایی که برای این شورا به منظور خرید کتاب وجود دارد، انجام داده است. 
طرح خرید حمایتی کتاب از ناشران برای نخستین‌بار در نمایشگاه کتاب اجرا شد. برای این منظور جدولی براساس متراژ غرفه‌ها و میزان خرید کتاب از آن ناشران تدوین شد. بر اساس این جدول از غرفه‌های زیر 20 متر تا سقف 70 درصد هزینه غرفه‌، 20 تا 40 متر 60 درصد هزینه‌ غرفه، 40 تا 60 متر 50 درصد هزینه‌ غرفه، 60 تا 80 متر 40 درصد هزینه‌ غرفه و 80 تا 100 متر 30 درصد هزینه غرفه کتاب خریداری شده است. از غرفه‌های بالای 100 متر نیز به میزان  20 درصد هزینه غرفه کتاب خریداری شده است. بیشتر کتاب‌های خریداری شده قرار است برای کتابخانه‌های مدارس و کتابخانه‌های روستایی ارسال شود.
تمامی ناشران خصوصی غرفه‌دار در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که هنوز حواله خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت نکرده‌اند، فرصت دارند تا پایان تیرماه با مراجعه به دفتر صدور حواله‌های نمایشگاهی نسبت به دریافت حواله‌ خرید کتاب اقدام کنند.
ناشران مورد اشاره ی‌ توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبقه دوم، اتاق 249 حواله خرید کتاب خود را دریافت کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38512231 تماس بگیرند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . درخواست کتاب های کمیابراهنمای خرید برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
تایید logo-samandehi
aparatinstagramtelegramfacebookgoogletwiter